logo-mini
Wczytywanie...

Śledź (nie) GINie! Śledziówka na Ginie

39,00 121,00 

Do każdego trunku można dobrać dodatkowe opcje
Cena produktu
Cena dodatkowych opcji
Cena ogółem
SKU: 5905489720218 Kategorie: , ,

Opis

Niemożliwe staje się rzeczywistością. Śledź spotkał Gin i NIE GINIE.

Przedstawiamy powiązanie uznanej Śledziówki i Ginu z Destylarni Tessellis z Sośnicowic. W produkcji użyliśmy tylko i wyłącznie naturalnych składników. Niesamowity kolor pochodzi z botaników używanych do produkcji ginu.

Tymczasem w archiwach…

Śledź (nie) ginie czyli obywatel Herring Gin

Padły strzały. Najpierw pojedyncze, potem nocną ciszę rozdarła seria z broni maszynowej. Zamaskowani napastnicy wywlekli z szoferki kierowcę i jego napastnika. Kazali im klęknąć przy ścianie a sami wskoczyli do ciężarówki z napisem „Tessellis Distillery”. Odjechali z piskiem opon i radosnym pobrzękiwaniem butelek ginu, które znajdowały się na pace.

Czterdzieści skrzynek jałowcowego trunku posłużyło do produkcji nowego, innowacyjnego gatunku alkoholu: śledziówki na bazie ginu. Szerokim strumieniem popłynęła w świat.

Tak w mrocznych czasach prohibicji niektórzy producenci rozwiązywali problemy zaopatrzeniowe. Na szczęście obecnie stosuje się bardziej cywilizowane metody kooperacji. Zazwyczaj…

 

 

 

Śledziówka

Słyszysz szum morskich fal rozbijających się o falochron? Widzisz na horyzoncie rybacki kuter, nad którym krążą skrzeczące mewy?

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Może spodoba się również…

Shopping Cart