0%

Wiśniówka na Rumie 18%

32,00 99,00 

Zapakować w pudełko prezentowe?
gift_pack_img
SKU: Brak danych Kategoria:

Z czeluści historii

Jak wynika z prac wybitnego znawcy historii zmyślonych profesora Dariusza D stara legenda głosi, że dawno temu w okolicach Sandomierza pojawili się Wikingowie. Nie wiemy, czy przypłynęli Wisłą, czy też przylecieli Wizzairem. To zresztą nieistotne. Ważne, że najazd tych groźnych i okrutnych wojowników skończył się ich klęską. Przyczyną porażki była przepyszna nalewka wiśniowa, którą najeźdźcy zbyt obficie się raczyli. Pojmani w dyby przez lokalnych pachołków twierdzili, że w ogóle nie czuli alkoholu i sądzili, że to sok wiśniowy. Dzień później ścięto im głowy na rynku w Sandomierzu.

Tak, dla takiej wiśniówki łatwo stracić głowę. Uważaj! A skąd dodatek rumu? Może to nie byli Wikingowie, tylko załoga kapitana Jacka Sparrowa. Skosztuj, to się dowiesz.

O produkcie

Nalewka wiśniowa wytwarzana naturalnie tylko z 3 składników: wiśni z pestkami, cukru i alkoholu etylowego. Ma niską zawartość alkoholu 17,5%. Nie jest słodka i wszystko co czujemy to esencja owoców o migdałowym smaku (pochodząca z nasion). Jest to wyrób wykonany ręcznie. Wywodzi się z polskiej tradycji przyrządzania nalewki. Jest to alkohol rzemieślniczy o wysokim standardzie.

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Może spodoba się również…

Shopping Cart