0%

Czarna Porzeczka 18%

29,00 92,00 

Zapakować w pudełko prezentowe?
gift_pack_img
SKU: Brak danych Kategoria:

Czarna Porzeczka to nalewka z czarnej porzeczki naturalnie wytwarzana tylko z 3 składników: jagód czarnej porzeczki, cukru i alkoholu etylowego. Ma niską zawartość alkoholu 18%. Jest absolutnie pyszna, z lekko słodkim początkiem lecz dalej zdecydowanie kwaśny z mocnym porzeczkowym posmakiem. Produkt wytwarzany ręcznie.

Najlepsza nalewka na świecie … zdaniem niektórych.

Czysty, mocno kwaskowy, naturalnie owocowy zapach soku z czarnej porzeczki. Lekko ziemisty, lekko listkowy. W smaku cierpkie, gęste, leciutko goryczkowe, porzeczkowe. Bardzo wytrawny, owocowy finisz. Rześkie, naturalne, dietetyczne.

Z czeluści historii

Za siedmioma górami w  zaczarowanej krainie rosły sobie Czarne Porzeczki. Ich żywot był nudny i monotonny. Banalnie zwisały sobie z krzaka i z rezygnacją przyglądały się otoczeniu. Czasem tylko dyndały na wietrze.

Aż któregoś razu jedna z porzeczek miała proroczy sen. W tym śnie wszystkie jej siostry wiodły życie pełne przygód, śmiechu i zabawy. Podzieliła się z nimi swoją wizją. Po długiej i burzliwej jak fermentacja debacie namówiła, by spróbowały zmiany.

Czarne Porzeczki za wszystkie swoje oszczędności kupiły alkohol i cukier. Nieźle się zalały. Ich życie zmieniło się diametralnie. Tak, jakby z kina moralnego niepokoju przeniosły się do Bollywood. Sen stał się rzeczywistością. A ponieważ jedna z sióstr wstydliwą była zabrała ze sobą maleńkie listeczki by nie być gołą. Ta drobna zmiana zmieniła wszystko!

Bądź jak porzeczka! Zmień coś w swoim nudnym życiu.

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Może spodoba się również…

Shopping Cart