logo-mini
Wczytywanie...

Wódka wyborcza 40% (gdy kartofel spotyka buraka…)

39,00 139,00 

Do każdego trunku można dobrać dodatkowe opcje
Cena produktu
Cena dodatkowych opcji
Cena ogółem
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Mieszanka buraka i ziemniaka, zapach bardzo warzywny, słodki, burak dominuje, a nawet zdaje się czuć botwinkę. Smak słodki, buraczkowo-ziemniaczany, aż się prosi kotlet mielony w zestawie. Znakomity smak do polskiej kuchni, swojska wódka, która zaskakuje bezpretensjonalnością. Pozostawia w ustach smak gotowanych ziemniaków i buraczków. Niby znane, a jakże innowacyjne!

Zawsze masz wybór. Zawsze. Dodatkowo możesz mieć wyborczą. Wódkę. Trunek o niepowtarzalnym smaku, będącym efektem połączenia buraczanej nuty z kartoflaną poezją.

Ten niepowtarzalny destylat powstał wieki temu w trakcie słynnej bitwy na Cebulowym Polu. Starł się wtedy kwiat rycerstwa Ziemniaka z elitą wojów Buraka. Walka była niezwykle krwawa i zacięta. Trup słał się gęsto. Pod wieczór całe pole było zasłane martwymi ziemniakami i burakami. Nikt nie przeżył.

Jak głosi staropolskie przysłowie: „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci pije”. Następnego dnia na polu bitwy pojawił się sławny bimbrownik Gerwazy z Melinowej Góry i przepędził. Najpierw przepędził dziką zwierzynę zwabioną buraczano-kartoflaną pulpą, a potem przepędził samą pulpę. Dzięki powstałej wódce, którą hojnie częstował szlachtę, już w następnym roku wybrano go na króla. Może i Ciebie wybiorą?

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Może spodoba się również…

Shopping Cart