logo-mini
Wczytywanie...

Kwaśnica 38%

39,00 139,00 

Do każdego trunku można dobrać dodatkowe opcje
Cena produktu
Cena dodatkowych opcji
Cena ogółem
SKU: 5905489720430-1 Kategorie: , , ,

Opis

Kolejny produkt z serii – dobre bo polskie!  Skoro kiszenie to także rodzaj fermentacji, to czemu nie spróbować zrobić alkoholu? Każdy nowy smak – to wyzwanie. Można pić i zagryzać można też pić to, co zazwyczaj się zagryza.Można też zrobić alkohol przypominający popularną zupę kwaśnicę.  Kapusta kiszona w wersji specjalnej. wędzona mąka dodaje posmaku wędzonki. Moc 38% smak i zapach nie do pomylenia.

Zapach niebywały – kwaśny, wędzonka, pieprz aromatyczny, ziele angielskie, cebulka przysmażona. W smaku mączne, zakwas chlebowy, dużo pieprzu, wędzonka. Finisz lekko słodki, dużo wędzonki, słodka czerwona kapusta, ziele angielskie. Mogłoby być kwaśniejsze, ale i tak jest genialne!

Ocena subiektywna: 30/28/28/9=95

Tymczasem w archiwach:

Hrabia Różycki postanowił rozbudować swoją gorzelnię. Zadanie to powierzył Władysławowi Kartel-Buteleczce, znanemu architektowi z Zakopanego. Zatrudnieni górale ostro zabrali się do roboty, przy okazji równie ostro degustując trunki destylowane przez hrabiego. Opróżnili wszystkie zapasy i przepędzili wszystko, co nadawało się do przepędzenia.

Pojawił się problem. Wiadomo, że budowlaniec na sucho zaprawy nie zwiąże. Na miejsce wezwano hrabiego, który zaczął nerwowo przeszukiwać wszystkie zakamarki gorzelni w poszukiwaniu surowca. Wiedział, że musi rozwiązać ten kryzys humanitarny. Nagle ujrzał wielki srebrny gar. Podniósł pokrywkę i szeroko się uśmiechnął. Już wiedział…

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Shopping Cart