logo-mini
Wczytywanie...

Zajazdówka – destylat na miodzie 38%

37,00 99,00 

Do każdego trunku można dobrać dodatkowe opcje
Cena produktu
Cena dodatkowych opcji
Cena ogółem
SKU: 5905489720393 Kategorie: ,

Opis

Czy miód musi być słodki? Nie. Miód jest doskonałym surowcem dla różnych produktów. Najnowsza wódka na miodzie od OnSpirit nie jest słodka. Jest wytrawna. Ma smak bogatego miodu z delikatną goryczką. Powstała, w ramach współpracy z restauracją „Zajazd Kultury”.

https://www.facebook.com/zajazdkultury

Jest to nasz ukłon dla tradycji producentów i rolników z Zielonej Góry. Kraina miodem i winem płynąca. Na winie się nie znamy ale miód możemy przerobić! Tak też uczyniliśmy.

Tymczasem w archiwach:

„Pszczółka Maja od kilku godzin fruwała nad piękną Ziemią Lubuską. „Gdzie ten cholerny Gucio, gdzie?” Jej mąż zniknął koło dziesiątej rano. Nie odbierał komórki, nie odpisywał na czacie. Wcześniej nigdy tak nie robił. Nigdy!

Leciała nad miastem bzycząc pod nosem przekleństwa. Pomyślała, że jak tylko dorwie tego paskowanego łobuza… Nagle do jej pszczelich uszu dotarła żwawa i głośna muzyka. Zniżyła lot i zaczęła krążyć nad gospodą o nazwie „Kulturalny Zajazd”. Wleciała do środka.

A tam… A tam Gucio w towarzystwie kilku rozbawionych os popija sobie „Zajazdówkę”. I najgorsze, że robi to bez niej. Jak on mógł! Przecież Maja przepada za tym wytrawnym, miodowym smakiem!”

Nie bądź jak Gucio! Zaproś maję na Zajazdówkę!

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Pojemność

0.5 L, 0.7 L, 0.1 L

Shopping Cart